На 26 март в София се проведе акция, включваща служители на

...
На 26 март в София се проведе акция, включваща служители на
Коментари Харесай

Задържани са две лица при акцията на ГДБОП и ДАНС в София 

На 26 март в София се организира акция, включваща служители на ГДБОП и ДАНС, арестувани са две лица на 29 и 37 години, които са познати на службите. Това стана стана ясно по време на брифинг на ГДБОП. 

Претърсени са няколко парцела в столицата, задържани са близо 180 кг марихуана, над 10 кг кокаин, 47 кг амфетамини, 3 кг екстази и съвсем 1 кг метамфетамин. Открити са военен пистолет и муниции на един от адресите. 

Очаквайте детайлности.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР